YET ÇEVİRİ LTD.

Tercüme Büromuz
Hakkında

Faaliyetlerine 2009 yılında başlayan Yet Çeviri, tüm dünyaya 60+ dilde profesyonel yazılı ve sözlü çeviri ve lokalizasyon hizmetleri ile dünyaya açılan kapınızdır. Dile olan tutkumuz, dinamik, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, çevirdiğimiz her bir kelimenin ötesine geçerek, dünya çapındaki iletişimin yolunu açıyor ve sizin dünya ile aynı dili konuşmanızı sağlıyoruz.

YET Çeviri Bürosu: Her geçen gün geliştirdiğimiz çok dilli, multi kültürel ve birçok farklı alanda uzman profesyonel ekibimiz ve çok uluslu proje yönetim sistemlerimizle sektörde her zaman bir adım öndeyiz. Deneyimli proje yönetimi ekibimizin önderliğinde çevirilerinizin kusursuz olarak tam zamanında teslim edilmesini garanti ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası kongre ve konferansları, tıp, finans, hukuk vb. zirveleri, semineler, yönetim kurulu toplantıları, basın lansmanları, şirket görüşme ve toplantıları gibi kurumsal organizasyonlarınızda simultane çeviri, ardıl çeviri, fısıltı çeviri ve teknik ekipman tedariki ile tek noktadan hizmet anlayışı ile dünya ile aynı dili konuşmanızı sağlıyoruz.

Nasıl
Hizmet Veriyoruz?
Deneyimli Ekip
Kusursuz Çeviri
Uzman Desteği
Takım Ruhu
Doğru Stratejiler
En İyi Sonuçlar
5 YILDIR LİDER

Dizi Sektöründe Lideriz

2011 yılından bu yana çeviri sektöründe hem Türkiye'de hem de dünyanın saygın ülkelerinde verdiğimiz yerelleştirme,dizi ve film çeviri hizmetinde liderliği elimizde tutuyoruz.

Yet Çeviri olarak, profesyonel çevirmen ekibimizle yüksek kaliteli çeviri hizmetini adil fiyatlandırma politikamızla dünya çapındaki şirketlere ve bireylere sunuyoruz. Amacımız, sizi hedef kitleniz ile buluşturmak ve kusursuz şekilde dünya ile aynı dilde konuşturmak. Dünyanın her yerinden çevirmen, dil bilimci, editör, redaktör, kalite kontrol ve proje yöneticileri, grafik tasarımcı, web tasarım ve programcılarından oluşan uzman ekibimizle beklentilerinizin ötesine geçmeyi hedefliyoruz.

2011 yılından beri tüm dünyada fenomen haline gelmiş Türk dizilerinin çeviri, lokalizasyon, altyazı ve dublaj hizmetlerini de Yet Çeviri bünyesinde sunmaktayız.

Yet Çeviri, müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaparak, mail yazışmalarından hukuki sözleşmelere, şirket web sitenizden uluslararası kongrelere çeviriye ihtiyacınız olan her alanda hem küçük hem de büyük çaplı projelerinizde her zaman en yakın çözüm ortağınızdır. Teknik metinler, finans ve bankacılık raporları, hukuk metinleri ve sözleşmeler, tıp metinleri ve makaleleri, şirket yazışma ve sunumları, web siteleri, PR ve marketing metinleri, basın bültenleri, yaratıcı reklam metinleri, konuşma metinleri, roman ve öyküler, akademik makaleler tutarlı, beklentilerinizin üstünde kalitede ve tam zamanında sunduğumuz yazılı çeviri hizmet alanlarının başında gelmektedir.

Yet Çeviri olarak, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi tüm Avrupa dilleri, Çince ve Japonca gibi Uzak Doğu dilleri, Balkan dilleri, Orta Asya ve Arap dilleri ve İskandinav dilleri dahil olmak üzere dünya üzerinde konuşulan tüm dillerde çeviri hizmeti sunmaktayız.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Onlar Bizi Tercih Etti

EN İYİSİ OLMAK İÇİN

En İyiler İle
Çalışmalısınız

Uzman ekip,tecrübeli çevirmenler,kurumsal çalışma kültürü hepsi ve daha fazla YET Tercüme Bürosunda! Siz de doğru seçim yaparak kurumsal itibarınızı ve ticari kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Bizimle çalışmanız için birkaç neden...

KALİTELİKaliteli Çeviri

Yet Çeviri; çeviri kalitesini tüm önceliklerin en üstünde tutarak kusursuz çeviri hizmeti sunar.

KÜRESELKüresel Çevirmen Ağı

Türkiye'de ve dünyada birçok uzman çevirmen ile birlikte eş zamanlı hizmet sunmaktayız.

TAM DESTEKCanlı Destek Hizmeti

Uzman kadromuz 7/24 sizlere canlı destek hizmeti sunarak ihtiyaçlarınıza doğru cevaplar verir.

BAŞARILIMükemmel Sonuçlar

50 binden fazla çeviri projesinin altında imzamız var ve tamamını mükemmel sonuçla teslim etmenin gururunu yaşıyorouz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
YET ÇEVİRİ BÜROSUHakkımızda
YET Çeviri yerel ve ulusal çapta birçok çeviri projesinin mimarıdır.
DÜNYANIN HER YERİNEÇeviri Hizmeti
https://www.yet.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
NEREDEYİZ?Adres Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad.
Pehlivanoğlu İş Merkezi No: 52 Daire:7
Kadıköy / İstanbul
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Bizi sosyal medyada takip ederek sektörel haberlerden ve avantajlardan haberdar olun.
YET ÇEVİRİ BÜROSUHakkımızda
YET Çeviri yerel ve ulusal çapta birçok çeviri projesinin mimarıdır.
NEREDEYİZ?Adres Bilgileri
https://www.yet.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad.
Pehlivanoğlu İş Merkezi No: 52 Daire:7
Kadıköy / İstanbul
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Bizi sosyal medyada takip ederek sektörel haberlerden ve avantajlardan haberdar olun.

©Copyright by Yet Çeviri Ltd. Tüm hakları saklıdır.

©Copyright by Yet Çeviri Ltd. Tüm hakları saklıdır.